Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Dzień bez mandatu
25 lipca został ogłoszony Dniem Bezpiecznego Kierowcy. W Dniu Św. Krzysztofa, patrona kierowców, Fundacja „Kierowca Bezpieczny”, Krzysztof Hołowczyc oraz Krajowy Duszpasterz Kierowców ks. dr Marian Midura apelują o ostrożną i rozważną jazdę, aby wszystkim po polskich drogach podróżowało się bezpiecznie. Jak co roku, do tej akcji włączają się policjanci. Dziś niektórzy kierowcy w Olsztynie przecierali oczy ze zdziwienia, widząc we wspólnym patrolu policjantów i księdza.
25.07.2009 Olsztyn -
Zatrzymano 48 osób z narkotykami
Kołobrzescy policjanci wraz z Strażą Graniczną, Strażą Miejską w ciągu 1. dnia festiwalu muzyki techno „Sunrise Festiwal” zatrzymali 48 osób posiadających przy sobie środki odurzające. Zabezpieczono ponad 115 gramów narkotyków i blisko 190 tabletek ekstazy. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
25.07.2009 Szczecin -
Zabezpieczono ponad 1200 porcji narkotyków
Wrocławscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe. Zabezpieczono ponad 1200 porcji narkotyków. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Za wprowadzanie narkotyków do obrotu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
25.07.2009 Wrocław