Policja.pl

Ćwiczenia SOFEAST 2023 Defence24 Day - European Defence Days - okiem policyjnych kamer

Data publikacji 30.05.2023

Z policyjnych śmigłowców i TURa, z kamer GoPro i dronów – w taki sposób rejestrowaliśmy dla Was ćwiczenia zgrywające w terenie zurbanizowanym, w których uczestniczyli policyjni specjalsi i lotnicy. Zdjęcia, które uchwycili nasi operatorzy na błoniach PGE Narodowy, zaskoczą niejednego swoją dynamiką. Nigdy wcześniej nie mieliście okazji zobaczyć polskich policjantów w takiej akcji.

Film znajdujący się poniżej przedstawia działania kontrterrorystyczne, które zgodnie ze scenariuszem ćwiczeń, udaremniają zamach terrorystyczny podczas trwającej na PGE Narodowym Konferencji Defence24 Day - European Defence Days. Ćwiczenia prowadzone były z wykorzystaniem policyjnego Bella i Black Hawka, psów bojowych oraz służb medycznych. Odbyły się podczas Konferencji Defence24 Day - European Defence Days.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tych wyjątkowych ćwiczeń – zajrzyjcie do naszego materiału: SOFEAST 2023 – ćwiczenia policyjnych kontrterrorystów z wykorzystaniem śmigłowców w terenie zurbanizowanym.

Film: Artur Orliński, sierż. sztab. Tomasz Lis, sierż. sztab. Krystian Kłeczek, sierż. sztab. Kamil Kłeczek BKS KGP / podkom. Michał Grzybek GSP KGP

Deskrypcja do filmu Ćwiczenia SOFEAST 2023 Defence24 Day - European Defence Days - okiem policyjnych kamer (pdf, 124 KB).

Powrót na górę strony