#JestAkcja na tamie

Policyjni kontrterroryści to funkcjonariusze, których na pewno kojarzysz nie tylko z naszej serii filmów w technologii 360. To policjanci, którzy rozbudzają wyobraźnię dużych i małych. Uczestnicząc z nami w projekcie #JestAkcja miałeś możliwość poznać niektóre z tajników ich służby. Dziś ponownie zabierzemy Cię na jedną ze służb wraz z funkcjonariuszami Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA”, podczas której, dzięki technologii video 360 VR, wspólnie dokonamy abordażu na tamę w Dębe na Zalewie Zegrzyńskim.

Tym razem nie napiszemy nic więcej. Niech dzisiejsza akcja będzie dla Ciebie całkowitym zaskoczeniem. Tak też wygląda prawdziwa służba, gdyż policjanci nie wiedzą, co zastaną na miejscu zdarzenia.

Oczywiście przypominamy, że jeżeli zainteresowała Cię służba w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA”, czyli w jednostce, która zajmuje się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej, konwojowaniem najgroźniejszych przestępców, w tym podlegających ekstradycji oraz dokonywaniem zatrzymań najniebezpieczniejszych przestępców, to koniecznie zajrzyj na stronę praca.policja.pl. Tam dowiesz się, od czego zacząć.

Ciekawy świat  widziany oczyma policyjnych kontrterrorystów możesz poznać także Ty, oglądając najnowszy film, zrealizowany dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl. Podobnie jak poprzednie z serii #JestAkcja, wykonany został w technologii video 360, która pozwala na rejestrowanie rzeczywistości w pełnej sferze, czyli to Ty sam decydujesz, w którą stronę popatrzysz, a dzięki okularom VR dodatkowe, niepowtarzalne wrażenia stają się również Twoim udziałem. Tym razem bierzesz udział w działaniach wspólnie z funkcjonariuszami Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie. Gotowy na akcję? Zaczynamy!

***

Już za tydzień zabierzemy Cię na kolejną wyjątkową akcję, jak zwykle nie uprzedzamy faktów, więc szczegółów jeszcze teraz Ci nie zdradzimy. Śledź więc uważnie nasze profile w mediach społecznościowych i nie daj się zaskoczyć. Weź udział w policyjnej akcji i podziel się wrażeniami w komentarzach pod kolejnymi filmikami. Napisz koniecznie, w jakich jeszcze akcjach chciałbyś wziąć udział wirtualnie razem z nami. Nie zapomnij dodać hasztag #JestAkcja. Daj się ponieść tej niepowtarzalnej, policyjnej przygodzie. Skoro nie możemy spotkać się na żywo, to spotkajmy się w wirtualnej rzeczywistości.

Śledźcie nasze profile w serwisach społecznościowych:

tekst: nadkom. Małgorzata Sokołowska-Makarowska
grafika: Edyta Banach-Rudzik
film: Radek Piotrowski, Leszek Cuper i Paweł Cegielski

Powrót na górę strony