Lotnictwo Policji - Filmy

Policja.pl

BOA Shooting Workshop, czyli międzynarodowe warsztaty strzeleckie policyjnych kontrterrorystów

Pod czujnym okiem instruktorów z Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji „BOA” przez pięć dni funkcjonariusze wybranych jednostek unijnej grupy zadaniowej ATLAS doskonalili swoje umiejętności strzeleckie na terenie jednego z największych ośrodków treningowych w Europie - European Security Academy koło Poznania. W warsztatach zorganizowanych przez policyjnych kontrterrorystów operatorzy jednostek specjalnych z Niemiec, Francji, Słowacji, Chorwacji, Estonii, Luksemburga, Szwajcarii, Islandii, Irlandii, a także USA mieli możliwość trenowania w dzień i w nocy na strzelnicach otwartych oraz wykonywania strzelań z pokładu policyjnego śmigłowca S-70i Black Hawk.

Relacja z warsztatów BOA Shooting Workshop.

Szkolenie zostało zrealizowane w ramach  projektu „Wypracowanie mechanizmów reagowania na zdarzenia o charakterze terrorystycznym przez BOA KGP” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. 

logo unia europejska fundusz bezpieczeństwa wewnętrznego, po lewj stronie flaga unii europejskiej

Film BOA Shooting Workshop, czyli międzynarodowe warsztaty strzeleckie policyjnych kontrterrorystów

Pobierz plik BOA Shooting Workshop, czyli międzynarodowe warsztaty strzeleckie policyjnych kontrterrorystów (format mp4 - rozmiar 37.91 MB)

Powrót na górę strony