Aktualności

Policja.pl

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Mamo, Tato już wiem jak być bezpiecznym" - aby tak mówili wychowankowie polskich przedszkoli

Data publikacji 31.05.2011

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” S.A. zachęca do skorzystania z materiałów edukacyjnych udostępnionych w ramach kolejnej edycji programu pn. „Mamo, Tato już wiem jak być bezpiecznym”.

Materiały dostępne są dla każdej przedszkolnej placówki oświatowej oraz innych zainteresowanych instytucji i osób pod adresem www.wartadladzieci.pl oraz www.policja.pl . Integralną część programu stanowią przesłane do przedszkoli w styczniu br. tematyczne kalendarze na rok 2011.

Niezależnie od tego przesłane zostały do dyspozycji kadry pedagogicznej placówek przedszkolnych w kraju oraz policyjnych specjalistów ds. prewencji kryminalnej z komend wojewódzkich Policji pakiety materiałów poglądowych do ww. programu, w tym ulotka informująca o możliwości uczestnictwa każdego przedszkola w konkursie pt. „Zbuduj swój ulubiony samochód ratunkowy”. Patronat nad konkursem objął Komendant Główny Policji.

Analogicznie do pierwszej edycji programu „Mamo, Tato(…) udział Policji w przedsięwzięciu polegać będzie na zapewnieniu uczestnictwa policyjnych specjalistów ds.  prewencji kryminalnej w spotkaniach z dziećmi w wieku przedszkolnym dotyczących tematu: zawód policjanta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z materiałów edukacyjnych zamieszczonych na www.wartadladzieci.pl i www.policja.pl oraz zainteresowania konkursem!!! Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!

Opracowano
w Biurze Prewencji KGP

Film "Mamo, Tato już wiem jak być bezpiecznym" - aby tak mówili wychowankowie polskich przedszkoli


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik "Mamo, Tato już wiem jak być bezpiecznym" - aby tak mówili wychowankowie polskich przedszkoli (format flv - rozmiar 14.17 MB)

Powrót na górę strony