Policja.pl

#JestAkcja - wirtualna rzeczywistość wkroczyła do polskiej Policji

Data publikacji 20.10.2020

To pierwszy taki projekt filmowy w historii naszej formacji. Powstał dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl. Cała seria filmów wykonana została w technologii video 360, która pozwala na rejestrowanie rzeczywistości w pełnej sferze, czyli to Ty sam decydujesz, w którą stronę popatrzysz, a dzięki okularom VR dodatkowe, niepowtarzalne wrażenia stają się również Twoim udziałem.

Zabierzemy Cię m.in.: na policyjny ponton, ruszysz na sygnale na akcję patrolowania rzeki, polecisz Black Hawkiem z pilotami policyjnymi na poligon, by wziąć udział w ćwiczeniach policyjnych kontrterrorystów czy ruszysz w miasto z policyjną "drogówką. Zmontowany materiał filmowy pozwoli Ci poczuć się, jak prawdziwy policjant na akcji.

Weź udział w policyjnych akcjach i podziel się wrażeniami w komentarzach pod kolejnymi filmikami powstałymi dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl, zamieszczanymi na policyjnych profilach w mediach społecznościowych. Napisz koniecznie, w jakich jeszcze akcjach chciałbyś wziąć udział wirtualnie razem z nami. Nie zapomnij dodać hasztag #JestAkcja. Daj się ponieść tej niepowtarzalnej, policyjnej przygodzie.

Skoro nie możemy spotkać się na żywo, to spotkajmy się w wirtualnej rzeczywistości.

Śledź uważnie nasze profile w mediach społecznościowych i nie daj się zaskoczyć.


(BKS KGP)

Powrót na górę strony