#JestAkcja - kompilacja

Dzisiaj dla odmiany nasza akcja nie przenosi nas w wirtualną rzeczywistość 360 stopni, ale jest kompilacją poprzednich przedsięwzięć i swoistą wisienką na torcie, zdecydowanie nie ostatnią.

Ciekawy świat widziany oczyma policjantów możesz poznać także Ty, oglądając filmyzrealizowane dzięki współpracy Wydziału Promocji Policji Biura Komunikacji Społecznej KGP i firmy vr360.pl. Cała seria filmów #JestAkcja, wykonana została w technologii video 360, która pozwala na rejestrowanie rzeczywistości w pełnej sferze, czyli to Ty sam decydujesz, w którą stronę popatrzysz, a dzięki okularom VR dodatkowe, niepowtarzalne wrażenia stają się również Twoim udziałem. Tym razem bierzesz udział w działaniach wspólnie z funkcjonariuszami niemalże wszystkich pionów policji.

Weź udział w policyjnych akcjach i podziel się wrażeniami w komentarzach pod kolejnymi filmikami. Napisz koniecznie, w jakich jeszcze akcjach chciałbyś wziąć udział wirtualnie razem z nami. Nie zapomnij dodać hasztag #JestAkcja. Daj się ponieść tej niepowtarzalnej, policyjnej przygodzie. Skoro nie możemy spotkać się na żywo, to spotkajmy się w wirtualnej rzeczywistości.

Śledźcie nasze profile w serwisach społecznościowych:

tekst: nadkom. Małgorzata Sokołowska-Makarowska
grafika: Edyta Banach-Rudzik
film: Radek Piotrowski, Leszek Cuper i Paweł Cegielski
montaż: Konrad Bucholc, Sławomir Katarzyński

Powrót na górę strony