Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

18-20.04.2007: Europoltech 2007

W dniach 18 – 20 kwietnia 2007 roku w Warszawie odbyła się organizowana przez Komendę Główną Policji we współpracy z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi SA III Międzynarodowa Konferencja Policyjna „Modernizacja i rozwój technologiczny formacji policyjnych, odpowiedzią na nowe zagrożenia bezpieczeństwa publicznego” oraz tematycznie z nią związane Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH 2007.

Konferencja stanowiła międzynarodowe forum wymiany doświadczeń w zakresie wykorzystania postępu technicznego i technologicznego dla zwiększenia skuteczności działań formacji policyjnych oraz ważny element przygotowań do realizacji trzyletniego programu modernizacji polskich służb policyjnych.

Do udziału w konferencji zaproszona została kadra kierownicza wszystkich europejskich formacji policyjnych, w tym Komendanci Główni Policji, Komendanci Szkół i Akademii Policyjnych, pracownicy naukowi uczelni cywilnych, jak również kadra kierownicza polskiej Policji.

Ekspozycja targowa towarzysząca Konferencji stanowiła praktyczną ilustrację poruszanej w jej ramach problematyki. Była to, ukierunkowana na potrzeby polskich formacji policyjnych i służb specjalnych kompleksowa prezentacja sprzętu i światowych rozwiązań systemowych, jakie współczesna technika oddaje do dyspozycji służbom bezpieczeństwa.

Polscy policjanci, pracownicy Policji i ich partnerzy z innych krajów oraz przedstawiciele pozostałych służb mieli możliwość zapoznania się z kompleksową propozycją najnowszych rozwiązań służących poprawie szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego.

Wzorem poprzednich lat konferencja i targi techniki policyjnej odbyły się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Zobacz więcej: europoltech 2007

Powrót na górę strony
Polska Policja