Bieżące informacje

Policja.pl

Szkolenie dla analityków kryminalnych pn. „Nowe funkcje w oprogramowaniu LINK3 oraz przetwarzanie dokumentów Krajowego Rejestru Sądowego”

Data publikacji 27.08.2021

W ramach projektu „Przetwarzanie i analiza danych masowych w odniesieniu do przestępstw gospodarczych” (FIN LINK) nr DOB-BIO9/33/01/2018 realizowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju NCBiR, Wydział Analizy Kryminalnej Biura Wywiadu i Informacji Kryminalnych Komendy Głównej Policji wspólnie z Laboratorium Informatyki Śledczej Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, w dniu 18 sierpnia 2021 roku przeprowadził certyfikowane szkolenie pn. „Nowe funkcje w oprogramowaniu LINK3 oraz przetwarzanie dokumentów Krajowego Rejestru Sądowego”.

Szkolenie zostało przeprowadzone w formie zdalnej i pozwoliło na zapoznanie uczestników z nowymi funkcjonalnościami zintegrowanego środowiska wspomagania analizy kryminalnej LINK3 oraz przetwarzaniem dokumentów Krajowego Rejestru Sądowego. Przedsięwzięcie przyczyniło się do zwiększenia możliwości przetwarzania informacji przez komórki ds. analizy kryminalnej KGP, KWP, KSP oraz CBŚP i BSWP.

Warto podkreślić, iż szkolenia tego typu przyczyniają się do rozszerzania funkcjonalności systemu zgodnie z potrzebami zgłaszanymi przez uczestników.

Przeszkolonych zostało około 60 analityków kryminalnych z całej Polski.

Powrót na górę strony